Terug naar boven

Katleen Moons

KURAGO GEEL

Oplossingsgericht psycholoog

Eindhoutseweg 39B

2440 Geel

Introductie

***TIJDELIJK GEEN WACHTLIJST DOOR OPSCHALING UREN***

Rust in je hoofd, richting in je leven

Soms voelt het alsof alles tegelijk komt. Je hoofd zit vol, je energie raakt op, of je hebt het gevoel dat je jezelf kwijt bent. Bij Kurago Geel help ik je om terug overzicht, rust en veerkracht te vinden – stap voor stap, op jouw tempo.

Of je nu worstelt met concentratieproblemen, stress, angst of uitdagingen op werk of in relaties, we gaan samen op zoek naar haalbare en concrete oplossingen. Ik werk op een doelgerichte en praktijkgerichte manier, met respect voor wie jij bent en waar je vandaan komt. Jouw krachten staan centraal, niet je beperkingen.

Je hoeft het niet alleen te doen. Jij bepaalt het tempo, ik bied de juiste handvatten.

Mijn expertise
✔ ADHD, ADD en autismespectrumstoornissen
✔ Planning, organisatie en zelfsturing
✔ Faalangst, stress, angst en stemmingsklachten
✔ Relationele moeilijkheden & impulsief gedrag
✔ Rouw, verlies en emotionele verwerking
✔ Loopbaanbegeleiding & coaching

Mijn aanpak & achtergrond
Ik werk als oplossingsgericht psychotherapeut, met een actieve en toekomstgerichte aanpak. In mijn begeleiding gebruik ik elementen uit de cognitieve gedragstherapie, systeemtherapie en coaching. Samen werken we aan wat voor jou écht werkt, zowel in therapie als in loopbaancoaching – live of online.
Ik ben erkend klinisch psycholoog (erkenningsnummer 822-109-191) en lid van BFP en VVKP. Mijn opleidingen omvatten o.a. het Korzybski-instituut, Lessius Hogeschool, KU Leuven, en de HRD Academy Antwerpen. Daarnaast heb ik ruime ervaring in neuropsychologisch onderzoek bij AD(H)D en autismespectrumstoornissen, en in begeleiding van bijkomende moeilijkheden op het werk of in de privésfeer.

Ben je klaar om de eerste stap te zetten?

Neem contact op met Kurago Geel en ontdek hoe we samen jouw weg vooruit vorm kunnen geven.

Lees verder

Therapievormen

Assertiviteitstraining Begeleiding Relatietherapie Meer ...

Ondersteuning bij

ADHD Angst Zelfzorg Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Jong volwassenen Ouderen Volwassenen Vrouwen Mannen Ouders Leerkrachten

Bereikbaarheid

Met parking Vlot bereikbaar met de auto Bereikbaar met openbaar vervoer

Plaats

Groepspraktijk In de therapiepraktijk Psychologische begeleiding video call (Skype, Zoom e.a.)

Consulttype

Individuele therapie

Talen

Nederlands

Visumnummer klinisch psycholoog

287722

Inschrijvingsnummer Psychologencommissie

822109191

Wachtlijst

tijdelijk geen wachtlijst

Duur van de sessie

50 minuten

Opleiding

Mijn opleidingen omvatten o.a. het Korzybski-instituut, Lessius Hogeschool, KU Leuven, en de HRD Academy Antwerpen. Daarnaast heb ik ruime ervaring in neuropsychologisch onderzoek bij AD(H)D en autismespectrumstoornissen, en in begeleiding van bijkomende moeilijkheden op het werk of in de privésfeer.

Terugbetaling

Via mutualiteiten, loopbaancheques, etc.

Neem contact op met Katleen

Eindhoutseweg 39B

2440 Geel

Antwerpen

Toon telefoonnummer

https://www.kurago.nu/geel

https://www.kurago.nu

Routebeschrijving