Wendeline Lemmens
Psycholoog Lemmens
Klinisch psycholoog
kerkelei 38/1
2970 Schilde

Introductie
Ben je op zoek naar professionele begeleiding om je emotionele welzijn te verbeteren? Ik ben Wendeline Lemmens, een ervaren klinisch psycholoog met een passie voor het helpen van mensen. Met mijn expertise in EMDR, hypnotherapie, CGT en bemiddeling, kan ik je helpen om innerlijke rust, veerkracht en emotionele balans te bereiken.
EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) is effectief gebleken bij het verwerken van traumatische ervaringen en het verminderen van angsten. Als je worstelt met nare herinneringen of emotionele blokkades, kan EMDR je helpen om deze te overwinnen en je leven weer in eigen hand te nemen.
Hypnotherapie is een krachtig instrument om onder andere gewoonten te doorbreken, stress te verminderen en zelfvertrouwen op te bouwen. Met zorgvuldige begeleiding en suggesties kunnen we samen je onderbewustzijn benutten om positieve veranderingen te bewerkstelligen.
CGT is een bewezen methode om destructieve denkpatronen te doorbreken en gezondere gedachten en gedragingen te ontwikkelen. Samen zullen we werken aan het identificeren en aanpakken van negatieve overtuigingen en gewoonten.
Bemiddeling kan helpen bij het oplossen van conflicten en het verbeteren van relaties, of het nu gaat om familiezaken, partnerschap of werkgerelateerde kwesties.
Therapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Jongeren Jong volwassenen VolwassenenBereikbaarheid
Dicht bij bushalte Bereikbaar met openbaar vervoer Vlot bereikbaar met de auto Toegankelijk voor rolstoelgebruikersPlaats
In de therapiepraktijk Psychologische begeleiding over het internet Psychologische begeleiding via e-mail Psychologische begeleiding via telefoon - gsm Psychologische begeleiding video call (Skype, Zoom e.a.) Psychologische begeleiding via chatConsulttype
Begeleiding in een bedrijf Individuele therapieTalen
Nederlands EngelsVisumnummer klinisch psycholoog
Inschrijvingsnummer Psychologencommissie
Prijs voor een consult
€100
Duur van de sessie
45 minuten
Opleiding
Postgraduaat, Integratieve psychotherapie, Universiteit Antwerpen
Klinische hypnose, Katholieke Universiteit Leuven
Tabakologie, Katholieke Universiteit Leuven
EMDR, EMDR België
Master in de Klinische en Gezondheidspsychologie, Katholieke Univeristeit Leuven
Burn-out en stressmanagment, The Human Link
ACT, ACT-academie
Voedingspsychologie, ACT-academie
Beroepsvereniging
BFP Belgische Federatie Psychologen VVKP Vlaamse vereniging Klinische Psychologen
Neem contact op met Wendeline
kerkelei 38/1
2970 Schilde
Antwerpen
Toon telefoonnummerhttp://www.psycholoog-lemmens.be
Routebeschrijving