Joke Schreurs
KURAGO Lommel
Psycholoog
Pakdragersstraat 20
3920 Lommel


Introductie
Bij Kurago zijn we gespecialiseerd in hulpvragen die gericht zijn werk en welzijn. Zo kunnen bijvoorbeeld cliënten die kampen met burn-out klachten, stress, faalangst, angst, assertiviteit, een gebrek aan zelfvertrouwen of die het gewoonweg lastig vinden om te communiceren binnen hun job of daarbuiten, bij ons terecht. Ook mensen die twijfelen of de job of de studierichting die ze doen nog bij hen past, helpen we graag op weg.
Bovenal willen we mensen in onze begeleidingen aanzetten tot authentiek zijn. Authentiek zijn betekent jezelf durven zijn, een leven leiden dat bij je waardes aansluit en waarin je vrij kan bewegen. We willen je inzicht geven in je sterktes en in belemmerend gedrag en je leren hoe je negatieve patronen kan doorbreken.
We werken met een team van gedreven psychologen/therapeuten met dezelfde visie op begeleiding namelijk begeleiding moet warm, persoonlijk en op maat zijn. Onze therapeutische - en loopbaansessies worden gekenmerkt door authenticiteit, een zachtaardige no-nonsense aanpak en een wetenschappelijke basis. In onze begeleidingen maken we gebruik van technieken uit gedragstherapie, ACT, positieve psychologie, zelf-compassie etc.
Naast therapeutische begeleiding, bieden we ook loopbaanbegeleiding en trainingen aan b.v. rond geweldloze communicatie en assertiviteit. Dus loop jij op welke manier dan ook vast in je job of loopbaan, neem dan gerust contact met ons op. We helpen je graag op weg.
Ons volledige Kurago team bestaat uit +52 gepassioneerde psychologen waardoor we met alle vragen wel aan de slag kunnen.
Therapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Jongeren Vrouwen Volwassenen Leerkrachten Ouders Ouderen Mannen Koppels Jong volwassenenBereikbaarheid
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers Dicht bij bushalte Vlot bereikbaar met de auto Met parking Bereikbaar met openbaar vervoerPlaats
Groepspraktijk In de therapiepraktijk Psychologische begeleiding over het internet Psychologische begeleiding video call (Skype, Zoom e.a.) Psychologische begeleiding in de buitenlucht Groepsbegeleiding in het bedrijfConsulttype
Relatietherapie Individuele therapie Groepstherapie Begeleiding in een bedrijfTalen
Engels NederlandsVisumnummer klinisch psycholoog
Inschrijvingsnummer Psychologencommissie
Opleiding
Joke begon met haar studie toegepaste psychologie (afstudeerrichting klinische psychologie) aan Thomas More en haalde vervolgens haar master Mental Health aan de universiteit van Maastricht. Daarnaast volgde ze talrijke worskhops en opleidingen rond ACT, Augmented Despression Therapy en werkbaar werk. Momenteel rondt ze haar vierjarige therapie opleiding gedragstherapie aan de KUL af
Terugbetaling
Mutualiteiten, VDAB Loopbaancheques, Werkgevers (in sommige gevallen), ELP (slechts beperkte plaatsen).