Terug naar boven

Jethro De Schinckel

Klinisch psycholoog

Trapstraat 96

9500 Geraardsbergen

Introductie

Ondanks de positieve kijk op de schoonheid van het leven, zijn er gebeurtenissen die deze optimistische ervaring danig op proef kunnen stellen. Het kan 'brute' pech zijn waar we geen verklaring op het (eerste zicht) kunnen vinden, maar ook door het gewild of ongewild toedoen van anderen. Soms stellen we zelf daden of nemen we beslissingen waarvan achteraf de vraag stellen of dit wel het juiste was.

Inzicht, verwerken, loslaten, oplossen en groeien zijn sleutelconcepten om je welbevinden, veerkracht te bevorderen en nieuwe paden te kunnen bewandelen.


Sinds mijn afstuderen in 1999 situeert mijn professionele carrière zich op twee sporen:

1. Het onderwijs waarvan meer dan 10 jaar als leerkracht (huidig hoofdberoep - toegepaste psychologie, gedragswetenschappen en opvoedkunde) en 10 jaar als directeur van een secundaire school. De verschillende facetten van managen, coachen en leiddinggeven aan teams (circa 90 personen) is mij niet vreemd.

2. Psycholoog in bijberoep (vanaf 2008) omdat mensen helpen via psychotherapie. Mijn behandeling gebied is bewust beperkt gehouden om de kwaliteit te garanderen.

Bovenstaande mix zorgt voor een origineel competentieprofiel.

* Mijn grote kennis van het onderwijsveld (zowel HRM als juridisch) is een meerwaarde in het begeleiden of adviseren van onderwijzend personeel en dit op alle niveaus.

* Een holistische kijk op de mens waarbij er aandacht is voor de interactie tussen psychologische, fysieke en sociale aspecten. Het gebruik maken van de connectie tussen intermenselijke en intrapersoonlijke processen als een krachtige hefboom tot verwerking, coping en groei.




Lees verder

Therapievormen

Psychodynamische therapie Cognitieve therapie Coaching Meer ...

Ondersteuning bij

Angst Agressiebeheersing Assertiviteitstraining Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Jongeren Jong volwassenen Volwassenen Leerkrachten

Bereikbaarheid

Met parking Vlot bereikbaar met de auto

Plaats

In de therapiepraktijk Groepsbegeleiding in het bedrijf

Consulttype

Individuele therapie Begeleiding in een bedrijf

Talen

Nederlands

Visumnummer klinisch psycholoog

399399

Inschrijvingsnummer Psychologencommissie

752107000

Werkmomenten

Afspraak

DI-DO 14-22 u.
ZA 10-17 u.

Wachtlijst

Nee

Prijs voor een consult

65 euro voor psychotherapie/consult
Coaching groepen/complexe onderwijsproblematieken op aanvraag

Duur van de sessie

1 uur

Opleiding

Master klinische psychologie
Aggregaat psychologische wetenschappen

Terugbetaling

Zie website mutualiteiten.

Beroepsvereniging

Psychologencommissie

Neem contact op met Jethro

Trapstraat 96

9500 Geraardsbergen

Oost-Vlaanderen

Toon telefoonnummer Routebeschrijving