Hannelore Weckx
Cognitief gedragstherapeut
Molenstraat 101/01
3600 Genk

Introductie
GEEN WACHTLIJST wegens start in januari 2026.
In de eerste plaats vind ik het belangrijk om jou en de moeilijkheden waar je mee kampt, zo goed mogelijk te begrijpen. Enkel dan kan ik je verder helpen. Ik zal dan ook veel - en soms ook lastige - vragen stellen. Het spreekt voor zich dat ik dit met de nodige empathie en warmte doe. Ik besef namelijk ook dat therapie voor cliënten niet altijd gemakkelijk is. Ik hoop je een plek te kunnen bieden waar je in alle openheid kan spreken over de klachten die je ervaart.
Ik werk vanuit gedragstherapeutische principes. Binnen deze stroming gaat men ervan uit dat onze gedachten, gevoelens en gedrag samenhangen met en een invloed hebben op elkaar. Transparantie is één van de basisbegrippen van de gedragstherapie en als psycholoog hecht ik hier veel waarde aan. Ik vind het belangrijk dat jij als cliënt weet wat we binnen therapie doen en waarom we dit doen.
Therapie is meer dan enkel praten. We gaan samen op zoek naar een oplossing voor jouw probleem en gaan hier actief mee aan de slag.
Aarzel je of het probleem waarmee je kampt in aanmerking komt voor de werking binnen de praktijk of heb je geen concrete hulpvraag? Geen probleem. Neem gerust contact op en dan bekijken we samen of we met je klachten aan de slag kunnen.
Therapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Jong volwassenen VolwassenenBereikbaarheid
Met parking Vlot bereikbaar met de auto Dicht bij bushalte Dicht bij trein stationPlaats
In de therapiepraktijk Psychologische begeleiding via video callConsulttype
Individuele therapieTalen
NederlandsVisumnummer klinisch psycholoog
Inschrijvingsnummer Psychologencommissie
Wachtlijst
Geen
Prijs voor een consult
90 euro
Duur van de sessie
50 min
Opleiding
Master in de Psychologie (2018)
EMDR deel 1 (2023)
Gedragstherapeut i.o.
Beroepsvereniging
Psychologencommissie
VVKP
VVGT