Eva De Coster
Psycholoog
Kapellestraat 20
8377 Zuienkerke

Introductie
Op een gegeven moment krijgt ieder mens te maken met psychische obstakels, moeilijkheden en vraagstukken waarmee je niet zomaar verder kan. Het telkens opnieuw botsen op deze thema’s, en de ervaring dat ze je steeds meer bezighouden en belemmeren, brengt een psychisch lijden met zich mee dat je niet simpelweg naast je neer kunt leggen. Dit is het moment waarop erover gaan spreken met iemand die zonder oordeel naar je luistert het verschil kan maken.
Het vrijuit uitspreken, voorbij je innerlijke censuur, in een ruimte die getekend wordt door veiligheid en vertrouwen, opent de mogelijkheid om jouw levensgeschiedenis en de symptomen of klachten die erin opduiken beter te begrijpen. Precies daarin schuilt de kern van verandering: door zicht te krijgen op wat er in jou omgaat, hoe jij daar betekenis aan geeft en welke rol je onbewuste daarin speelt, ontstaat de ruimte om ervaringen te doorwerken en nieuwe keuzes mogelijk te maken.
! Mijn mails durven wel eens in je spam-folder belanden. Bekijk deze dus zeker nadat je contact met me opnam.
Therapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Jong volwassenen Volwassenen OuderenBereikbaarheid
Met parking Vlot bereikbaar met de autoPlaats
In de therapiepraktijk Psychologische begeleiding in de buitenlucht Psychologische begeleiding video call (Skype, Zoom e.a.)Consulttype
Individuele therapieTalen
Nederlands EngelsVisumnummer klinisch psycholoog
Inschrijvingsnummer Psychologencommissie
Werkmomenten
's avonds en op dinsdag overdag
Prijs voor een consult
€65
Duur van de sessie
45 minuten
Opleiding
- master in de Klinische Psychologie - Universiteit Gent
- postgraduaat Psychoanalytische Therapie - Universiteit Gent
Terugbetaling
via je ziekenfonds