Els Aerssens
De Opruimte
Klinisch psycholoog
Aannemerstraat 100
9000 Gent

Introductie
De hulpverleningsrelatie is voor mij, als cliëntgerichte psycholoog, steeds de basis. Daarin staan respect, geen oordeel en transparantie centraal. En jij uiteraard! Ik werk vanuit verschillende denkkaders. Eclectisch dus. Ik heb een goed zicht op de verschillende therapie-aanpakken en zoek mee naar de juiste aanpak voor jou. Ik zoek met je mee als blijkt dat jij nood hebt aan een meer specifieke aanpak voor (een deel van) jouw hulpvraag. Ik heb ruime ervaring in werken met gezinnen en volwassenen rond existentiële thema's en spanningen. Ik werk oplossingsgericht, als in tegenovergesteld aan probleemgericht, maar reik zelf weinig of geen pasklare oplossingen aan. Ik heb er vertrouwen in dat de tijd en ruimte die we samen creëren doorheen het proces nieuwe wegen toont.
Ik ben grote fan van kernkwadranten omdat ik erin geloof dat een zicht krijgen op jouw eigen kernkwaliteiten en die waarderen je kan helpen om een richting te kiezen die bij je past. Hoewel ik niet altijd expliciet met deze methodiek werk ligt hij altijd op de achtergrond.
Je kan bij mij ook terecht voor een kort traject van enkele of zelfs een enkel gesprek. Soms is dat voldoende en kan je zo weer verder.
meer info vind je op de website, zie hieronder.
Therapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Volwassenen Koppels Gezinnen Samengestelde gezinnen Jong volwassenen Vrouwen OudersBereikbaarheid
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers Bereikbaar met openbaar vervoer Dicht bij bushalte Dicht bij trein stationPlaats
In de therapiepraktijk Psychologische begeleiding video call (Skype, Zoom e.a.) Psychologische begeleiding via telefoon - gsm Psychologische begeleiding in de buitenluchtConsulttype
Individuele therapie RelatietherapieTalen
Engels NederlandsVisumnummer klinisch psycholoog
Inschrijvingsnummer Psychologencommissie
Werkmomenten
woensdagavond, donderdagnamiddag en vrijdag
Wachtlijst
nee
Prijs voor een consult
85 euro
Duur van de sessie
sessie ongeveer 1u
Opleiding
master in klinische psychologie, cliëntgericht werken, psycho-analytisch kader.
vele kortdurende opleiding over contextgericht werken, doelgerichte zorg, ACT, ....
Terugbetaling
terugbetaling volgens mutualiteit
Beroepsvereniging
compsy
Neem contact op met Els
Aannemerstraat 100
9000 Gent
Oost-Vlaanderen
https://deopruimte.my.canva.site/de-opruimte
Routebeschrijving