Elise Maes
Neuropsycholoog
Leopoldplaats 10
2000 Antwerpen

Introductie
**AANMELDINGSSTOP: contactverzoeken worden tijdelijk niet beantwoord, dank voor uw begrip**
Vergeet u veel? Bent u snel afgeleid? Kan u zich niet concentreren? Heeft u moeilijkheden met planning? Als Klinisch Neuropsycholoog heb ik mij gespecialiseerd in de hersenen en specifiek de mogelijke problemen die daarmee gepaard kunnen gaan. Samen kunnen we deze moeilijkheden in kaart brengen en bekijken hoe we deze het best kunnen aanpakken.
Concreet kan u bij mij terecht voor:
Psychodiagnostiek
Hierbij worden cognitieve sterktes en zwaktes objectief in kaart gebracht. Het kan gaan om een intelligentieonderzoek maar ook aandacht, geheugen en executief functioneren kunnen geƫvalueerd worden. We denken hierbij o.m. aan onderzoek in het kader van:
- Hersenletsel (NAH), Parkinson, MS...
- Dementie-onderzoek
- AD(H)D
- Autisme
Cognitieve training
Training gericht op de cognitieve moeilijkheden die worden vastgesteld. Denk hierbij aan (computer)oefeningen om het geheugen, aandacht, planningsvermogen etc. te verbeteren.
Begeleiding/ therapie
Ondersteuning bij emotionele of gedragsmatige moeilijkheden bij neurologische problematieken.
Naast mijn zelfstandige activiteiten ben ik deeltijds werkzaam in de geheugenkliniek van het AZ Klina.
Therapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Jong volwassenen Volwassenen Ouderen Personen met een verstandelijke beperking Personen met een fysieke beperking Vrouwen MannenBereikbaarheid
Bereikbaar met openbaar vervoer Dicht bij bushalte Toegankelijk voor rolstoelgebruikers Dicht bij trein station Vlot bereikbaar met de autoPlaats
Psychologische begeleiding video call (Skype, Zoom e.a.) In de therapiepraktijkConsulttype
Individuele therapieTalen
NederlandsVisumnummer klinisch psycholoog
Inschrijvingsnummer Psychologencommissie
Werkmomenten
Dinsdagnamiddag en donderdagvoormiddag: online
Vrijdag in de praktijk
Wachtlijst
-Aanmeldingsstop
Prijs voor een consult
75 euro
Duur van de sessie
50 min
Opleiding
-Master in de klinische psychologie: 2011-2016 (Ugent)
-Master in de klinische neuropsychologie: 2016 - 2018 (Vrije Universiteit Amsterdam)
-Vorming 'Veranderd leven, veranderde krachten: het krachtenmodel als handelingskader voor kwaliteit van leven bij volwassen met NAH' - 2020 (Sig)
-Coaching bij ADHD en ADD (i.o.) - 2020 (CIVAS)
-Postgraduaat Neuropsychologische diagnostiek en counseling - 2022-2024 (Thomas More)
-Basisopleiding tDCS - 2023 (Neurocom)
-Opleiding Trauma en het brein - 2024 - (Newrons)
Terugbetaling
Terugbetaling afhankelijk van mutualiteit waarbij u aangesloten bent.
Terugbetaling van 10 sessies en een neuropsychologisch onderzoek bij zorgtraject Long Covid