Caroline Franck
On The Flow
Arbeidspsycholoog
Capucienenlaan 9
9300 Aalst

Introductie
Heb je het gevoel dat je vastloopt in je werk? Ervaar je stress, twijfel je over je loopbaan, of worstel je als leidinggevende met je team of de teamdynamiek?
Bij On the Flow helpen we jou om deze uitdagingen op een proactieve, doelgerichte manier aan te pakken. Samen zoeken we naar oplossingen die voor jou werken, zonder zweverige aanpak, maar met een gezonde dosis empathie, realisme en wetenschappelijk onderbouwde methodes.
Omgaan met stress op het werk
We begeleiden je om de oorzaken van je stress te begrijpen en te beheersen. We werken samen aan manieren om balans te vinden, zodat je opnieuw die flow kunt ervaren die werk voor jou waardevol maakt.
Je twijfelt aan je loopbaan?
Zit je met vragen als: "Is dit het nu?" of "Wat kan ik écht bijdragen?" We helpen je om je talenten te ontdekken, nieuwe perspectieven te ontwikkelen en – indien nodig – concrete stappen te zetten naar een andere richting.
Versterk je leiderschap
Als leidinggevende sta je voor de uitdaging om een sterk team te bouwen en je eigen kwaliteiten als leider te ontwikkelen. Ik ondersteun je om inzicht te krijgen in de dynamiek van je team en je eigen rol daarin. Zo groei je naar een positie waarin je impactvol en authentiek kunt leiden.
Bij On The Flow fungeren wij als gids die jou helpt je eigen oplossingen te vinden en jouw richting te bepalen. Verwacht geen kant-en-klare antwoorden, maar wél een aanpak die je vooruithelpt: pragmatisch, betrokken en doelgericht.
Zit je vast? Wil je werk maken van verandering? Laten we samen op zoek gaan naar jouw flow.
Therapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Volwassenen Jong volwassenenBereikbaarheid
Bereikbaar met openbaar vervoer Vlot bereikbaar met de auto Dicht bij bushalte Met parking Dicht bij trein stationPlaats
In de therapiepraktijk Groepsbegeleiding in het bedrijfConsulttype
Individuele therapie Begeleiding in een bedrijf GroepstherapieTalen
Nederlands FransInschrijvingsnummer Psychologencommissie
Werkmomenten
Maak een afspraak via telefoon of mail.
Ik kan je ontmoeten in Aalst of in Dendermonde (Schoonaarde)
Opleiding
Arbeids-en Organisatiepsychologie, Stressmanagement, Werkdesign, Flowcoach, Loopbaancoach
Leeftijd
42 jaar
Beroepsvereniging
VOCAP - Vereniging voor Arbeids- en Organisatiepsychologen