Terug naar boven

Antje Beerden

KURAGO DIEST

Cognitief gedragstherapeut

Langenberg 46

3290 Diest

Introductie

***TIJDELIJK GEEN WACHTLIJST DOOR OPSCHALING UREN***

Hallo, mijn naam is Antje en ik maak deel uit van de groepspraktijk van Kurago Diest. Als toegewijde klinisch psycholoog, gedragstherapeut i.o. en ervaren loopbaancoach ben ik hier om een licht te werpen op jouw pad naar zelfontplooiing en veerkracht. Bij Kurago geloven we in een aanpak waar warmte, deskundigheid, authenticiteit en moed centraal staan. In onze praktijk bied ik je een veilige haven, een plek waar je in alle openheid kunt werken aan persoonlijke en professionele groei.

Of je nu kampt met stress, op een kruispunt in je carrière staat, of de kwaliteit van je persoonlijke relaties wilt verbeteren, ik sta klaar om je met empathie en expertise te begeleiden. Door individuele therapie en persoonlijke coaching ontdekken we samen de diepere lagen van je persoonlijkheid, leren we je innerlijke krachten kennen en moedigen we je aan om stappen te zetten die misschien nu nog onmogelijk lijken.
Mijn doel is niet alleen om je te helpen inzichten te verwerven, maar ook om concrete strategieën te ontwikkelen die je leven en je loopbaan ten goede komen. Bij Kurago Diest gaan we samen op weg naar een leven vol betekenis, voldoening en succes. Voel je de warmte en de moed om deze reis te beginnen? Neem dan contact op en laten we samen verkennen hoe we jouw dromen kunnen waarmaken.

Lees verder

Therapievormen

Aandachtstherapie Gesprekstherapie Focusing Meer ...

Ondersteuning bij

Angst - Fobieën Angst - Paniekaanvallen Pesten Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Leerkrachten Ouderen Vrouwen Volwassenen Ouders Mannen Jong volwassenen

Bereikbaarheid

Bereikbaar met openbaar vervoer Met parking Vlot bereikbaar met de auto Dicht bij bushalte

Plaats

Groepspraktijk In de therapiepraktijk Psychologische begeleiding in de buitenlucht Psychologische begeleiding over het internet Psychologische begeleiding video call (Skype, Zoom e.a.)

Consulttype

Individuele therapie

Talen

Nederlands

Visumnummer klinisch psycholoog

339731

Inschrijvingsnummer Psychologencommissie

972131330

Wachtlijst

Voorlopig geen wachtlijst wegens uitbreiding uren

Opleiding

Antje is afgestudeerd in 2021 als master in de klinische en gezondheidspsychologie (volwassenen en ouderen) aan de KU Leuven. Zij heeft vervolgens een cursus cognitieve gedragstherapie (CIVAS), de basisopleiding Acceptance and Commitment Therapie (ACT) (Allegre) en de opleiding tot loopbaancoach volbracht. In 2023 is zij gestart met het vier jaar durende postgraduaat gedragstherapie (volwassenen) aan de KU Leuven.

Terugbetaling

Diverse mutualiteiten, VDAB loopbaancheques, etc.

Neem contact op met Antje

Langenberg 46

3290 Diest

Vlaams-Brabant

Toon telefoonnummer

https://www.kurago.nu/diest

https://www.kurago.nu

Routebeschrijving